Клініко-діагностична лабораторія ТОВ"Медичний центр "Клініка репродуктивной медицини доктора Айзятуловой" пройшла щорічний обов'язковий контроль якості провайдером перевірки кваліфікації якої виступали Національна дитяча спеціалізована лабораторія "ОХМАТДИТ" МОЗ України, Український Референс- центр з клінічної лабораторії діагностики та метродології .Перевірка була незалежною.Наша лабораторія котрий рік поспіль підвержує свою кваліфікацію.

Нагадуємо, що клініко-діагностична лабораторія у«Клініці репродуктивної медицини доктора Айзятуловой» -це  сучасна діагностична лабораторія, що включає в себе найдосконаліше обладнання, що дозволяє з точністю ставити діагноз.

Будьте впевнені, необхідні аналізи будуть взяті тільки висококваліфікованими фахівцями і зроблені в найкоротші терміни і з високою точністю, тому що вона використовує тільки найсучасніші аналізатори та якісні реактиви.

З видами аналізів, які ви зможете зробити в нашій лаборторіі ви можете ознайомитися тут:http://doctoraizyatulova.6262.com.ua/page/diagnosticheskaja-laboratorija

 

 

 

 

IMG_6826

 

IMG_6812