Кожній вагітній жінці важлива можливість отримувати кваліфіковану і своєчасну медичну допомогу. Тепер кожна вагітна жінка зможе зупинити свій вибір на якісному веденні вагітності, яку вона зможе здійснити в клініці репродуктивної медицини доктора Айзятулової.

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð²ÐµÐ´ÐµÐ½Ð¸Ðµ беÑеменноÑÑиКоли ставати на облік і навіщо?


Один з основних документів, яким регулюється взяття на облік вагітних в Україні є указ МОЗ №417 від 15.07.2011.
На облік з ведення вагітності потрібно ставати з 10 до 12 го тижня вагітності, щоб своєчасно пройти всі обстеження і отримати необхідні консультації фахівців.

Клініка репродуктивної медицини доктора Айзятуловой готова здійснити постановку на облік на будь-якому терміні вагітності, але все ж залишається рекомендація своєчасної постановки на облік (з 10 тижня вагітності).
Своєчасна постановка на облік необхідна ще й для того, щоб уникнути проблем при надходженні в пологовий будинок. Наша клініка видасть обмінну карту, яку у вас зажадають співробітники пологових будинків.

Які переваги при постановці на облік в клініку репродуктивної медицини доктора Айзятуловой?

Клініка репродуктивної медицини доктора Айзятуловой надає послуги ведення вагітності, включаючи консультації лікарів-фахівців, діагностику, аналізи, необхідні і обов'язкові до 30 тижнів вагітності, оформлення лікарняного листа по вагітності та пологах.

Цей варіант дає можливість жінці не замислюватися, коли і де медичні послуги отримувати. Всі консультації та дослідження проводяться в одному медичному центрі і під контролем провідного лікаря, в заздалегідь зазначений час.

До послуг наших пацієнток сучасне обладнання, широка діагностична база, індивідуальний підхід і небайдуже ставлення медичного персоналу.

Для жінок, які спостерігають свою вагітність в Клініці репродуктивної медицини доктора Айзятуловой, працюють досвідчені лікарі акушери-гінекологи, лікарі ультразвукової діагностики.

При необхідності клініка готова на створення лікарського консиліуму з директором клініки, головним лікарем, лікарями Департаменту охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації та провідним лікарем.

Додатково ви завжди зможете пройти обстеження і отримати консультацію у таких лікарів, як ендокринолог і мамолог.

При Вашому бажанні клініка зможе рекомендувати вам кращі пологові будинки України.

Запис на консультацію доступний за телефонами:0(62)622-49-08, 0(66)240-22-22. Ви можете дізнатися, скільки коштують послуги, підібрати лікаря. Після того, як запис буде підтверджено одним з наших адміністраторів, ми будемо чекати вашого візиту!